In stock
SKU
086629
750 ml Burgundy Bottle, Flint | Screwcap Finish, 485g
| Style | Champagne |
|---|---|
| Color | Flint |
| Capacity | 750 ML |
| Neck Finish | Screwcap |
| Base Diameter | 86mm |
| Total Height | 296mm |
| Gram Weight | 485 |
| Mold Number | 3787 |
| Punt Height | 31mm |
| Standard Pallet Qty | 77 |
| Punt Description | Push Up |
| Region | BC Canada |
| Stock or Buy To Order | Stock |
Case Quantity Request